Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Beroun - Hlinky, Okružní 1404
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 21.2.2020
Nepřítomní učitelé012345678
Bagińska Magdalena(LEK)FanSlom-
Kadlec Vratislav(Absc)-....Darc------
Vaňačová Petra(JED)Vac-
Punčochář Petr(NEM)KAJKAJKAJKAJKAJKAJKAJ
Jedličková Ivana(OŠET)-Ced-BašBočBoč--
Lejskeová Hana(NEM)--KleNovSou..-
Volfová Vladislava(Absc)-MchSou-Mch....---
Místnosti mimo provoz012345678
U42AbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Z22Absc
Z25AbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Bašková Marcela3. hodzměna PEK2.NA (1.sk)(D31)
4. hodspojeno (Jed OŠET)CER2.DC (CR)(D31)
5. hodzměna PEK2.NA (2.sk)(D33)
Bočanová Marie5. hodspojeno (Jed OŠET)PRČ3.DC (CR)(U31)
6. hodspojeno (Jed OŠET)PRX3.DC (CR)(U04)
Cedl Jindřich2. hodspojeno (Jed OŠET)ZBO1.AE (AR)(U23)
Darchia Maia2. hodspojeno (Kad Absc)DEK1.DC (CR)(D22)
Fanta Jiří4. hodsupl. (Bag LEK)TKR1.IT (IT)(U24)za odpadlou
Machová Marta1. hodspojeno (Vlf Absc)TEC2.KZ (KP)(Z35)
4. hodspojeno (Vlf Absc)PAV2.KZ (KP)(Z35)
Slomková Renata5. hodspojeno (Bag LEK)ANJ1.AE (ELE)(D21)
Vaculíková Zdeňka4. hodspojeno (VNP JED)IKT2.NA (1.sk)(D32)
Jakoubek Karel1. hodspojeno (Pun NEM)OVY3.IT (IN)
2. hodspojeno (Pun NEM)OVY3.IT (IN)
3. hodspojeno (Pun NEM)OVY3.IT (IN)
4. hodspojeno (Pun NEM)OVY3.IT (IN)
5. hodspojeno (Pun NEM)OVY3.IT (IN)
6. hodspojeno (Pun NEM)OVY3.IT (IN)
7. hodspojeno (Pun NEM)OVY3.IT (IN)
Klečková Miluše3. hodsupl. (Lej NEM)OBN3.CU(Z24)přespočetná hod.
Nováková Šárka4. hodsupl. (Lej NEM)PAV3.KČ(Z34)přespočetná hod.
Soukupová Vlasta2. hodsupl. (Vlf Absc)TEC2.CP (Cu)(Z23)za odpadlou
4. hodzměna TEC2.CP (Cu)(Z32)
5. hodsupl. (Lej NEM)CJL2.KZ(Z35)za odpadlou
Trunečková Irena3. hodzměna PEK2.CP (Pr)(Z21)
4. hodzměna PEK1.KČ (2.sk)(Z23)
Změny v rozvrzích tříd:
1.AE2. hodZBOAR(U23)spojíCedl Jindřich(Jed)
5. hodANJELE(D21)spojíSlomková Renata(Bag)
1.DC2. hodDEKCR(D22)spojíDarchia Maia(Kad)
1.IT4. hodTKRIT(U24)suplujeFanta Jiří(Bag)
1.KČ4. hodPEK2.sk(Z23)změnaTrunečková Irena
6. hodSPVodpadá(Lej)
2.CP2. hodTECCu(Z23)suplujeSoukupová Vlasta(Vlf)
3. hodPEKPr(Z21)změnaTrunečková Irena
4. hodTECCu(Z32)změnaSoukupová Vlasta
2.DC4. hodCERCR(D31)spojíBašková Marcela(Jed)
2.KZ1. hodTECKP(Z35)spojíMachová Marta(Vlf)
4. hodPAVKP(Z35)spojíMachová Marta(Vlf)
5. hodCJL(Z35)suplujeSoukupová Vlasta(Lej)
2.NA3. hodPEK1.sk(D31)změnaBašková Marcela
4. hodIKT1.sk(D32)spojíVaculíková Zdeňka(VNP)
5. hodPEK2.sk(D33)změnaBašková Marcela
3.CU3. hodOBN(Z24)suplujeKlečková Miluše(Lej)
3.DC5. hodPRČCR(U31)spojíBočanová Marie(Jed)
6. hodPRXCR(U04)spojíBočanová Marie(Jed)
3.IT1. hodOVYINspojíJakoubek Karel(Pun)
2. hodOVYINspojíJakoubek Karel(Pun)
3. hodOVYINspojíJakoubek Karel(Pun)
4. hodOVYINspojíJakoubek Karel(Pun)
5. hodOVYINspojíJakoubek Karel(Pun)
6. hodOVYINspojíJakoubek Karel(Pun)
7. hodOVYINspojíJakoubek Karel(Pun)
3.KČ4. hodPAV(Z34)suplujeNováková Šárka(Lej)